Painikkeen teksti

Luotettavaa kiinteistöhuoltoa pääkaupunkiseudulla - Tarmotapiot Oy

Tarmotapiot Oy on kokenut ja luotettava kiinteistöhuoltoyritys Akaasta. Palvelemme asiakkaita kaikissa kiinteistönhoitoon liittyvissä asioissa pääkaupunkiseudulla. Ota yhteyttä ja kysy tarjous kiinteistöhuoltopalveluistamme!

Yhteystiedot

Tarmotapiot Oy
Lastontie 20
37800 Akaa

ari.nieminen@tarmotapiot.fi
www.tarmotapiot.fi

Varikko /Toimisto

Hankasuontie 5, 00390 Helsinki 

Pakkaskuja 3, 01390 Vantaa

Aki Nieminen, 050 4003 957 
aki.nieminen@tarmotapiot.fi

Henri Nieminen, 050 406 4585 
henri.nieminen@tarmotapiot.fi


Jenny Sillanpää 0504710065

asiakaspalvelu@tarmotapiot.fi


Hallinto

Lastontie 20, 37800 Akaa 
Ari Nieminen 0400 532 024 
ari.nieminen@tarmotapiot.fi

Kiinteistöhuolto

Tuusula, Kerava, Sipoo 
Jani Torppa, 044 752 9471 
jani.torppa@tarmotapiot.fi 

Vantaa 
Juha Kontiainen 040 578 9331 
juha.kontiainen@tarmotapiot.fi 

Vihervastaava 
Noora Liljasto, 050 413 9607 
noora.liljasto@tarmotapiot.fi 

Laskutus tiedot


Suosittele meitä

Facebook Twitter 6Jaa