Luotettavaa kiinteistöhuoltoa pääkaupunkiseudulla - Tarmotapiot Oy

Tarmotapiot Oy on kokenut ja luotettava kiinteistöhuoltoyritys Akaasta. Palvelemme asiakkaita kaikissa kiinteistönhoitoon liittyvissä asioissa pääkaupunkiseudulla. Ota yhteyttä ja kysy tarjous kiinteistöhuoltopalveluistamme!

Yhteystiedot

Tarmotapiot Oy
Lastontie 20
37800 Akaa

ari.nieminen@tarmotapiot.fi
www.tarmotapiot.fi

Varikko /Toimisto

Pakkaskuja 3, 01390 Vantaa 
asiakaspalvelu@tarmotapiot.fi

Aki Nieminen, 050 4003 957 
aki.nieminen@tarmotapiot.fi

Henri Nieminen, 050 406 4585 
henri.nieminen@tarmotapiot.fi

Hallinto

Lastontie 20, 37800 Akaa 
Ari Nieminen 0400 532 024 
ari.nieminen@tarmotapiot.fi


Työnjohtajat

Kiinteistöhuolto 
Jarmo Kelokorpi, 040 578 9334 
jarmo.kelokorpi@tarmotapiot.fi

Talvikunnossapito 
Jari Pitkänen, 050 447 3395 
jari.pitkanen@tarmotapiot.fi 

Tuusula, Kerava, Sipoo 
Jani Torppa, 044 752 9471 
jani.torppa@tarmotapiot.fi 

Vantaa 
Juha Kontiainen 040 578 9331 
juha.kontiainen@tarmotapiot.fi 

Vihervastaava 
Noora Liljasto, 050 413 9607 
noora.liljasto@tarmotapiot.fi 

Suosittele meitä

Pakkaskuja 3, Vantaa